| Weight | 2.9 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| dim | 0.52+0.65 |
| gender | Women's |
| gr | 14K |
| metal | White Gold |
| ring-size | 4.75 |
| sh | Round |
| side-stone-cut | ROUND |
| total-stone-quantity | D-R-1 + 10 +42 |
| Weight | 2.9 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| dim | 0.52+0.65 |
| gender | Women's |
| gr | 14K |
| metal | White Gold |
| ring-size | 4.75 |
| sh | Round |
| side-stone-cut | ROUND |
| total-stone-quantity | D-R-1 + 10 +42 |
Be the first to review “14K White Gold Lace style mounting 1.22 ct. Round Cut Diamond 4-prong/pave Solitaire with Accents Engagement-Ring”