| Weight | 6.8 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| dim | 0.50 |
| gender | Women's |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| ring-size | 7 |
| sh | Round |
| total-stone-quantity | 1 |
| Weight | 6.8 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| dim | 0.50 |
| gender | Women's |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| ring-size | 7 |
| sh | Round |
| total-stone-quantity | 1 |
Be the first to review “18K White Gold Bezel Engagement 0.50 ct. Round Cut Diamond Bezel-Set Montejo Solitaire Engagement-Ring”