| Weight | 13.4 g |
|---|---|
| brand | CARTIER |
| gr | 18K |
| metal | Yellow Gold |
| papers | yes |
| reference | 189295 |
| ring-size | 7 1/4 |
| sip | BJ |
| style-ring | Cocktail |
| total-stone-quantity | 1 |
| Weight | 13.4 g |
|---|---|
| brand | CARTIER |
| gr | 18K |
| metal | Yellow Gold |
| papers | yes |
| reference | 189295 |
| ring-size | 7 1/4 |
| sip | BJ |
| style-ring | Cocktail |
| total-stone-quantity | 1 |