| Weight | 7.6 g |
|---|---|
| brand | Unbranded |
| c-s | Diamond |
| dim | 0.85 |
| gr | 18K |
| metal | 18K Y-G |
| sh | Round |
| total-stone-quantity | 22 |
| Weight | 7.6 g |
|---|---|
| brand | Unbranded |
| c-s | Diamond |
| dim | 0.85 |
| gr | 18K |
| metal | 18K Y-G |
| sh | Round |
| total-stone-quantity | 22 |