| Weight | 11.1 g |
|---|---|
| brand | Not Specified |
| c-s | Diamond |
| gr | 14K |
| metal | Yellow Gold |
| sh | Round |
| side-stone-cut | ROUND |
| theme | Animals & Insects |
| total-stone-quantity | SAPPHIRE 36 / DIAMOND 12 |
" />
"> ">| Weight | 11.1 g |
|---|---|
| brand | Not Specified |
| c-s | Diamond |
| gr | 14K |
| metal | Yellow Gold |
| sh | Round |
| side-stone-cut | ROUND |
| theme | Animals & Insects |
| total-stone-quantity | SAPPHIRE 36 / DIAMOND 12 |