| Weight | 6.5 g |
|---|---|
| brand | CARTIER |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| papers | Doesn't come with original Paper(s) / Card(s) |
| reference | LOVE RING |
| ring-size | 50 |
| style-ring | Band |
| Weight | 6.5 g |
|---|---|
| brand | CARTIER |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| papers | Doesn't come with original Paper(s) / Card(s) |
| reference | LOVE RING |
| ring-size | 50 |
| style-ring | Band |