| Weight | 3.1 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| cla | SI1 |
| diamond-color | J |
| dim | 0.47+0.80 |
| gender | Women's |
| gr | 14K |
| metal | WG |
| ring-size | 7.50 |
| sh | Round |
| style-eng | Solitaire |
| total-stone-quantity | 1+35 |
| Weight | 3.1 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| cla | SI1 |
| diamond-color | J |
| dim | 0.47+0.80 |
| gender | Women's |
| gr | 14K |
| metal | WG |
| ring-size | 7.50 |
| sh | Round |
| style-eng | Solitaire |
| total-stone-quantity | 1+35 |
Be the first to review “14K White Gold channel eternity band 1.27ct. Round Cut Diamond J-VS2 Solitaire Accents Engagement-Ring”