| Weight | 1.6 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| cla | SI1 |
| dim | 0.40+0.25 |
| gender | Women's |
| gr | 18K |
| metal | WG |
| style-eng | Solitaire with Accents |
| total-stone-quantity | D-R 1 +12 |
| Weight | 1.6 g |
|---|---|
| c-s | Diamond |
| cla | SI1 |
| dim | 0.40+0.25 |
| gender | Women's |
| gr | 18K |
| metal | WG |
| style-eng | Solitaire with Accents |
| total-stone-quantity | D-R 1 +12 |
Be the first to review “18K White Gold Classic channel band 0.65 ct. Round Cut Diamond 6-prong Solitaire with Accents Engagement-Ring”