| Weight | 9.4 g |
|---|---|
| box | Yes |
| brand | BVLGARI |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| papers | Doesn't come with original Paper(s) / Card(s) |
| ring-size | 55 |
| style-ring | Band |
| Weight | 9.4 g |
|---|---|
| box | Yes |
| brand | BVLGARI |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| papers | Doesn't come with original Paper(s) / Card(s) |
| ring-size | 55 |
| style-ring | Band |