| Weight | 31.5 g |
|---|---|
| box | Not original |
| brand | BVLGARI |
| c-s | Topaz |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| theme | Not Specified |
| total-stone-quantity | 1 |
| Weight | 31.5 g |
|---|---|
| box | Not original |
| brand | BVLGARI |
| c-s | Topaz |
| gr | 18K |
| metal | White Gold |
| theme | Not Specified |
| total-stone-quantity | 1 |